Noclegi

Pole namiotowe

W cenie akredytacji zawarta jest możliwość spania w namiocie na polu namiotowym (przy czym zakwaterowanie poza polem namiotowym nie wpływa na wysokość akredytacji), znajdującym się obok Szkoły Podstawowej Fundacji "Elementarz".

W obrębie pola namiotowego znajduje się bistro, gdzie zakupić można gotowe posiłki, śniadania i obiady można również zakupić na terenie szkoły. Dodatkowo oferujemy dostęp do prądu, wspólne czajniki oraz ognisko.

W ramach pola namiotowego znajdują się wspólne namioty imprezowe ze stołami i ławami, udostępnione do użytku uczestnikom konwentu. Również na ternie szkoły znajduje się również wiata, szkolna świetlica oraz klimatyczny "domek hobbita", z których mogą korzystać orkonowicze.

NA TERENIE SZKOŁY ZAKAZANE JEST POSIADANIE I SPOŻYWANIE ALKOHOLU!

Pole namiotowe zapewnia zaplecze sanitarne, czyli przenośne toalety typu "toi toi", przenośne prysznice, wspólny kran. Również na terenie szkoły można skorzystać z toalet i pryszniców, jednak możliwość ich użytkowania jest tylko uprzejmością ze strony szkoły, organizatorzy konwentu nie odpowiadają za ich dostępność.

Noclegi w szkole

Istniej możliwość zarezerwowania noclegu na terenie budynku Szkoły Podstawowej Fundacji "Elementarz", nocleg taki kosztuje 20 zł i można go zarezerwować przez formularz dostępny pod adresem https://tiny.pl/98hm6 W ramach takiej formy zakwaterowania otrzymuje się łóżko we wspólnej sali – należy mieć swój śpiwór/pościel.

Noclegi w agroturystyce

W Łutowcu i pobliskich miejscowościach znajdują się pensjonaty/agroturystyki, w których można wynająć pokój we własnym zakresie.